Menu Zamknij

BIŻUTERIA EKO

BIŻUTERIA EKO

Coraz więcej osób świadomie dba o zdrowie i własne dobro.

 

Zwracamy uwagę na to, co jemy, z czego wykonana jest nasza odzież, biżuteria, jak również otaczające nas przedmioty

użytkowe, ozdoby i meble. Doceniamy uroki natury i chcemy się nią otaczać. Fascynuje nas przyroda, zachwyca piękno drzew, minerałów. Urzeka urok korali, pereł, muszli, czy bursztynów. Nasza świadomość ekologiczna, idea ochrony środowiska wyraża się nie tylko w trosce o planetę, ale też w stylu życia i w modzie.

Stylowe ozdoby są ważnym elementem ubioru każdej kobiety, a także wielu mężczyzn. Dorośli, bardziej lub mniej świadomie uczą tego również dzieci.

Inspiracją do wyrobu pięknych kolczyków, gustownych naszyjników i bransoletek jest sama przyroda, a wybór materiałów do jej wyrobu jest nieograniczony.

I tak powstaje estetyczna biżuteria przyjazna środowisku. Niepodważalną jej zaletą jest to, że wykonywana jest ręcznie i w pojedynczych egzemplarzach. Dzięki temu jest wyjątkowa. Taką stylizację wybierają osoby żyjące blisko natury, które cenią sobie indywidualny image. A ręcznie robione dodatki  są ponadczasowe. Mogą być oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Doskonale wpisują się w nurt ekologiczny i co ważne, są także przyjazne dla alergików. Taka też jest biżuteria proponowana przez Jarga Art ? oryginalna i niepowtarzalna, wykonana z naturalnych materiałów, a przy tym w przystępnej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *